NOVA penzion

Vranovská přehrada - Česká republika
Doprava: 
Strava: 
Možnosti obsazení: 

Délka zájezdu

Strava

Počet osob a jejich věk

Doprava

Odjezd nejdříve

Řadit podle

Odletové místo

Návrat nejpozději

 
Pouze last minute
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě

Lokalita
Leží v obci Chvalatice 3 km od Bítova nad romantickým údolím jedné ze zátok Vranovské přehrady.

Vybavení
Pokoje penzionu NOVA jsou vybavené TV, vlastním sociálním zařízením. Penzion má vlastní recepci, stylovou restauraci s venkovní terasou a krbem. Příjemnou atmosféru dotváří okrasné jezírko. Ve druhé polovině se nachází bazén 3 x 6 metrů. K dispozici je parkoviště, dětské hřiště, které je možno využít na míčové hry, ohniště s posezením. V celém penzionu je možnost připojení k WIFI.

Koupání
Koupání na malé pláži v zátoce (10 min. pěší chůze), na pláži v Bítovské zátoce (3 km), ve Vranově nad Dyjí (12 km) nebo v bazénu na terase penzionu.

Ubytování

Nově moderně zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je možné ve 2 lůžkových, 3 lůžkových i 4 lůžkových  pokojích.

Stravování

Hostům je k dispozici velmi pěkná stylová restaurace s kapacitou 50 míst, venkovní terasa s krbem a udírnou, kde se grilují speciality kuchyně. Výběr jídel a la carte, možnost polopenze. Snídaně probíhají formou buffetu, večeře výběrem menu ze dvou jídel.

.

Restaurace je otevřena pro ubytované hosty ráno na snídaně od 8:00 - 10:00 hodin a potom navečer od 17:00 -22:00 hodin.  V rozmezí 10:00 - 17:00 je restaurace uzavřena.

Stravování

Dle objednaných služeb: snídaně nebo polopenze.

Forma stravování:

- snídaně formou buffetu

- večeře výběr z menu o 3 chodech

Pobyt se psem

Neakceptujeme pobyty se psy.

Parkování
Penzion má k dispozici parkoviště, které se nachází přímo v jeho areálu. Parkování po celou dobu pobytu zdarma.

Poznámka
Okolí penzionu je vhodné pro milovníky pěší turistiky, ale také cyklosturistiky (široký výběr cyklostezek). Okolí penzionu nabízí také možnost rybaření a houbaření či zapůjčení loďky.

Popis
Vyhledávaná rekreační oblast na Jižní Moravě na řece Dyji. Písečné pláže, skalnaté útesy, meandry, romantická zákoutí, rybaření, sportovní vyžití, historické památky - hrad Bítov, zřícenina Cornštejn, zámek Vranov, řada kulturních programů. Blízkost hranic s Rakouskem umožňuje výlety k sousedům, řada vinných sklípků v okolí Znojma láká k příjemným večerním posezením.

Dalsi destinace