Vyhledejte nabídku s CK Nova

Typ zájezdu

Doprava

Země

Strava

Lokalita

Počet dnů

Počet osob, věk dětí

Odjezd nejdříve

Návrat nejpozději

 
 
 
 

Malaga, Granada, Sevilla, Jerez de la Frontera

Malaga - Španělsko
Doprava: 
Letecká
Strava: 
Snídaně
Možnosti obsazení: 

Délka zájezdu

Strava

Počet osob a jejich věk

Doprava

Odjezd nejdříve

Řadit podle

Odletové místo

Návrat nejpozději

 
Pouze last minute
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě

26.04.2018 - 01.05.2018
5 dnů
  Letecká
  Snídaně
24 950 Kč
 
SLEVA
jednolůžkový pokoj se soc. zař.
Konečná cena pro 2 osoby:
49 900 Kč

26.04.2018 - 01.05.2018
5 dnů
  Letecká
  Snídaně
24 950 Kč
 
SLEVA
dvoulůžkový pokoj se soc. zař.
Konečná cena pro 2 osoby:
49 900 Kč

Průvodce:

Průvodkyně CK NOVA: Ing. Milena Vančurová

1.den:

1.DEN: 26. 4. PRAHA – MALAGA

Odlet z Prahy do Málagy. Transfer z letiště  do hotelu. Relaxace na hotelu, nebo procházka po městě (dle času doletu). Nocleh č. 1.

2.den:

2.DEN:  27. 4.  CORDOBA (UNESCO)

Po snídani rychlovlakem do Cordoby (1 hodina), nejkrásnějšího města Andalusie, kterou na vrcholu své slávy v oblasti vědy, umění, lékařství a filozofie, obývalo 2 miliony obyvatel všech vyznání. Návštěva paláce Viana a Medíny Azahara,  slavného střediska islámské vzdělanost. Prohlédneme si historické centrum, které tvoří bývalá židovská čtvrť. Právě zde se nachází nejvýznamnější památka Cordoby – Mezquita. Původem mešita z 8. Století byla ve 13. Století přebudována na křesťanskou kapli a posléze na křesťanskou katedrálu. Projdeme I spleť uliček La Judería, nebo hrad katolických králů Alcázar de los Reyes Cristianos. V podvečer opět rychlovlakem do Málagy. Večeře v hotelu. Nocleh č. 2.

3.den:

3.DEN: 28. 4.  SEVILLA  (UNESCO)

Po snídani se vydáme na prohlídku Alcazáby – starého maurského hradu – je to pevnost králů z 9. Století, která má 3 obvody hradeb a 110 hlavních věží. Najdeme tu 2 muzea, kde se nachází i 2 díla Picasa. Možnost individuální návštěvy muzeí. Odpoledne odjezd vlakem do andaluské metropole Sevilly.

Podvečerní město. Nelze minout bývalou přístavní čtvrť El Arenal, nábřeží řekyGuadalquivir s býčí arénou La Maestranza, maurskou věží Torre del Oro, židovskou čtvrť Santa Cruz, jež je díky změti bílých uliček a dvorků odedávna nejmalebnějším zákoutím města, katedrálu La Giralda, v níž je pohřben Kryštof Kolumbus, s možnost výstupu na věž s výhledem na město. Nocleh č. 3.

4.den:

4.DEN:  29. 4. SEVILLA - JEREZ de la FRONTERA (VÍNO SHERRY) - SEVILLA                                                   

Po snídani odjezd vlakem do nedalekého Jerezu (1 hodina jízdy), který je centrem produkce světoznámého sherry. Toto víno bylo nazváno angličany podle místa Jerez (čte se Chéréz). Návštěva jedné z tradičních „bodeg“ (bodega=španělsky vinný sklep) je prostě povinností každé, kdo region navštíví. Vinné sklepy Bodega Gonzales Bass jsou jedny z největších vinných sklepů v Jerezu. Je to jakési malé město s malými uličkami a patii s mnoha tisíci barely Sherry. Na prohlídku pojedete malým vláčkem. Samozřejmě, po prohlídce můžete ochutnat různé druhy Sherry. Návrat do Sevilly. Nocleh č. 4.

5.den:

5.DEN:  30. 4.  SEVILLA - MÁLAGA

Po snídani prohlídka Real Alcázar,  královského paláce. Jednalo se původně o maurskou pevnost, která byla postavena Almohady. Palác proslul jako jeden z nejkrásnějších v celém Španělsku a je považován za jednu z nejvýznačnějších ukázek mudejarské architektury na Pyrenejském poloostrově. Nejvyšší patra alcázaru jsou dodnes využívána královskou rodinou jako její oficiální residence v Seville; díky tomu je alcázar nejstarším stále užíváným královským palácem v Evropě. Pro svou kulturní hodnotu byla celá stavba v roce 1987 přiřazena ke světovému dědictví, a to spolu s katedrálou a indickým archivem v témže městě. Navečer odjezd vlakem do Málagy. 

6.den:

5.DEN:  1. 5. MALAGA – PRAHA

Ranní odlet do Prahy.

Poznámka:

CENA ZA OSOBU:  24.950,- CZK 

.

SLEVA FIRST MOMENT: 

- 3000,-Kč ... nákup do 31. 10. 2017           

- 1500,-Kč ... nákup do 30. 11. 2017   

.

Orientační ceny vstupného:

Granada – katedrála 4 €, královská kaple 4 €, Alhambra (možné jen s rezervačním poplatkem) 25 €, Cordoba - Alcázar 4,50 €, mešita 8 €, Sevilla – katedrála a věž Giralda 8 €, Alcázar 9,50 €, Málaga - katedrála 8 €, Alcazar a hrad 6 €, Picassovo muzeum 10 €. Jerrez – sklepy Sherry s degustací – 20,- €

.

Upozornění: ceny vstupů se každoročně se zvyšují, někdy i během sezony. Ceny uvedené na internetu proto nemusejí již být aktuální. Vstupy nejsou povinné, některé je třeba ale rezervovat předem.                     

 

 

Dalsi destinace