O nás

Vítejte na stránkách CK NOVA. Děkujeme Vám za dosavadní důvěru a těšíme se na Vás i na setkání s těmi, kteří našich služeb využíjí poprvé.

Cestujte kvalitně a s důvěrou !

Široká nabídka zájezdů všech typů do všech destinací světa, přímé knihování letenek do celého světa, jízdenky na pravidelné linky po celé Evropě i České republice, přímá rezervace hotelů, aut i ostatních služeb po celém světě, zájezdy na zakázku.

RYCHLE, JEDNODUŠE, KVALITNĚ, VŠE NA JEDNÉ ADRESE, VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Cestování kvalitně a s důvěrou!

Cestovní kancelář NOVA se profiluje na trhu cestovního ruchu jako moderní cestovní kancelář, která od samého založení firmy cílevědomým zvyšováním kvality svých služeb reaguje na požadavky a přání svých stálých zákazníků a snaží se mapovat a reagovat na vývoj trhu cestovního ruchu. Letošní sezóna je její 21.V naší práci se řídíme následujícími zásadami:

Naším cílem není jen zákazník spokojený, ale zákazník, který si s námi plní své sny a který se k nám jako klient opakovaně vrací.
Klademe velký důraz na výběr programů a služeb, které nabízíme, na jejich komplexnost a rychlost jejich poskytování. Snažíme se o individuální přístup ke každému klientovi.

Naším cílem je zákazník, který nám důvěřuje.
Jsme členem asociace cestovních kanceláří a agentur již od roku 1993. Jsme kanceláří ,která má uzavřené nejen pojištění cestovní kanceláře proti úpadku, které ukládá zákon, ale i uzavřenou pojistku obecné odpovědnosti vůči klientům, kanceláří se stálou adresou a stálým týmem zaměstnanců. Spolehlivost, přesné informace, rychlost poskytování služeb je naše priorita. Zachování mlčenlivosti o skutečnostech, souvisejících se zákazníkem a jeho službami je pro nás samozřejmostí.

Naším cílem je využívání moderních technologií v naší práci, jež umožňují okamžitou optimální reakci na požadavky zákazníka.
On-line rezervační systém CK NOVA, spolupráce s internetovým portálem Invia a Net travel, on-line rezervační systémy velkých touroperátorů., franšíza CK Fischer, franšíza Invia, rezervační systém Galileo pro prodej letenek, hotelů, aut do celého světa, rezervační systém AMS – prodej autobusových jízdenek po celé Evropě, rezervace Avis, Booking. Pravidelná obměna hardwaru i softwaru již od založení firmy.

Naším cílem je profesionální tým zaměstnanců schopný okamžité reakce na přání a požadavky zákazníka.
Klademe velký důraz na proškolování a neustálé vzdělávání našich zaměstnanců. Motivujeme naše zaměstnance, každý z nich je zodpovědný za kvalitu a poskytování informací a služeb zákazníkovi, prosazujeme individuální přístup ke klientům.

Naším cílem je upevnění pozice naší firmy na trhu a její prosperita.
Vybudováním systému řízení kvality chceme v konkurenčním prostředí dosahovat výjimečné úrovně kvality služeb, spokojenosti a trvalé důvěry zákazníka a tím prosperity naší firmy.

Znojmo: dne 16.3. 2004 (zavedení ISO 9001)
Aktualizace : dne 1.1. 2011