Nápověda pro ONLINE rezervaci

Krok 1 – vyhledání zájezdu

Na našem webu můžete vyhledávat pomocí podrobného vyhledávače, který je na úvodní stránce webu nebo pomocí záložek na horní liště, která je dostupná z kterékoliv stránky. Při hledání podle záložek (tedy typu zájezdu) budou zobrazeny zájezdy dle základního nastavení pro dospělé osoby. Při vyhledávání v podrobném vyhledávači si můžete nechat vyfiltrovat zájezdy dle země, požadovaného termínu, složení účastníků, typu zájezdu či dopravy. Jediný povinný parametr, který je nutné při vyhledávání zadat, je počet cestujících (hodnota je přednastavena na 2 dospělé osoby). Po zadání Vámi požadovaných kritérií klikněte na tlačítko VYHLEDAT.

 

 

Krok 2 – výsledky hledání

Nyní se pod vyhledávačem zobrazí všechny relevantní výsledky hledání. Systém Vám automaticky nabídne pouze ty hotely a pokoje, které splňují podmínku počtu osob zadanou ve vyhledávači. Ve výsledku hledání uvádíme cenu za osobu bez příplatků a konečnou cenu vč. všech příplatků. V případě výběru vhodného zájezdu klikněte na REZERVOVAT.

 

 

Krok 3 – Rezervace zájezdu

V tomto kroku rezervace máte možnost vidět rekapitulaci zájezdu vč. typu dopravy a pod touto tabulkou můžete navolit nepovinné příplatky, jakými jsou např. pojištění, výběr strava, příplatek za neobsazené lůžko apod. Rovněž je zde možnost celkovou cenu zájezdu ponížit o slevy, které se k této kapacitě a termínu vztahují - zaškrtnutím typu slevy a stiskem tlačítka ZLEVNIT. Systém Vás pak bude informovat o odečtení zvolené slevy. Do tabulky Informace o cestujících je nutné vyplnit všechny povinné údaje o objednavateli i jeho spolucestujících. Pokud si nejste ještě zcela jisti svými spolucestujícími, lze vyplnit stejné jméno jako u objednatele a tyto informace doplnit později.

 

 

Krok 4 – Dokončení rezervace, rezervační číslo

Po odeslání rezervace Vám systém vrátí rezervační číslo zájezdu a obecné informace k rezervaci, platbě, atd. a tím je rezervace zájezdu dokončena na Váš uvedený e-mail. Editace rezervace, závazná objednávka Do e-mailové schránky, kterou jste zadali při rezervaci, Vám bude doručen email s rekapitulací objednávky a s odkazem do sekce s možností editace rezervace. Editovat můžete např. právě spolucestující osoby. Po dokončení editace je nutné změny potvrdit a rezervace se stává závaznou objednávkou.

 

V případě, že po dokončení rezervace nám nebude doručena podepsaná cestovní smlouva, popř. nebude na náš účet připsána platba, bude rezervace automaticky zrušena v čase stanoveném systémem. Tento čas je rovněž uveden v zaslaném potvrzovacím e-mailu.