Zájezdy pro skupiny


Máte svá nesplněná cestovatelská přání? Tak to jste na správné adrese. Zde se totiž můžete nechat inspirovat, co všechno lze ve světě zažít. Zápisky z cest jsou toho důkazem. Aktuální exotické poznávací zájezdy naleznete v sekci Exotické zájezdy. Pokud ani jeden z nich nevyhovuje Vašim představám o poznávání zajímavých míst, vyplňte náš formulář s Vašimi přáními a my se Vám pokusíme nabídnout to nejlepší z cestovatelského světa. Zájezdy na míru lze uskutečnit v minimálním počtu 4 osob. Nezoufejte však, pokud jste samotný/á cestovatel/ka – nabídneme zájezd i ostatním klientům.
Pro větší kolektivy (školní skupiny, firemní kolektivy, apod.) jsme schopni zajistit poznávací zájezdy o Evropě i celém světě, pobytové zájezdy v ČR, u moře či v lázních. Stále oblíbenějšími se stávají cyklozájezdy. Vše záleží na Vašich požadavcích a přáních.
V případě Vašeho zájmu či jakéhokoliv dotazu Vám rádi poradíme. Můžete nás kontaktovat opět pomocí poptávkového formuláře anebo jakoukoliv formou uvedenou v kontaktech.


Cyklistické výlety


Kliknutím na obrázek zobrazíte info v plné velikosti


    
Cyklistické výlety ke stáhnutí jako pdf

Školní výlety

Kliknutím na obrázek zobrazíte info v plné velikosti

  
Školní výlety ke stáhnutí jako pdf 

Poptávkový formulář